První pusa

15. března 2018 v 20:33 | Život na prášky |  ZAMYŠLENÍ nad tématem týdne
Je to už hrozně dávno, co jsem dostala první (dospěláckou) pusu. Ono ani těch dětských moc nebylo, protože jsem se jako malá hrozně styděla a byla bych schopná extrémních výkonů (zvlášť sprinterských a zápasnických), kdyby se nějaký kluk pokusil vlepit mi pusu. (fuj!) Naštěstí moc kluků k úhoně nepřišlo, protože se až tak o pusu ode mě nesnažili :)

A tak ta první pusa přišla dost pozdě a zcela neromanticky. Bylo mi už skoro 21 let a dosud jsem byla nepolíbená. Zpívala jsem si pro sebe ze srandy upravenou písničku "lásko má, jsi jediná ve dvaceti nevinná".

Jednou byl u nás na nečekané návštěvě otcův kamarád. Zdržel se dlouho do večera, tak jsem mu nachystala spaní v pokoji pro hosty. Pili jsme všichni tři slivovici, já jsem zdatně držela s chlapama tempo, host se mnou tančil ploužák v obýváku a tatínek se na na nás díval z kuchyně, připadalo mi to dost trapné, ale moc jsem se nebránila. Asi v jedenáct, už poněkud unaven, šel tatínek spát. Já jsem hostovi nabízela, ať jde (sám) spát taky do připraveného pokoje, ale on chtěl jít buď se mnou do mého pokoje, nebo zůstat, kde jsme byli. Tak jsme ještě zůstali a pili.

Bylo mi zima a nenapadlo mě nic lepšího, než se v letních puntíkovaných šatech ležíc na gauči přikrývat bundou. Pomalu jsme usínali každý na svém gauči, já jsem ležela nohama směrem k jeho hlavě. Najednou mě pohladil po lýtku. Neucukla jsem a tak mě pevněji chytil za kotník, přitáhl si mou nohu k ústům a začal mi cucat prsty u nohou. Bylo to příjemné, i když jsem se styděla a nevěděla, proč to dělá. Pak vstal, šel ke mně a jeho ruka stoupala po mé noze vzhůru na koleno a stehno, odkryl bundu, zajel mi pod sukni a kalhotky a udiveně zašeptal: "Ty jsi úplně mokrá". Navrhoval ať jdeme nahoru, vypadalo to, že spolu. Odmítla jsem a jako malá holka se choulila na gauči a zakrývala se bundou . "Když mně je zima, zahřej mě", řekl a oslovil mě zdrobnělinou mého jména. Jako by to mohlo nějak pomoct, vstala jsem a políbili jsme se. Pro mě první dlouhý vlhký polibek. Překvapivě přirozený a příjemný. Pak jsem asi utekla na záchod ( ne, že by mi bylo špatně, ale styděla jsem se). Když jsem se vrátila, spal. Přikryla jsem ho dekou, zhasla a šla si lehnout do svého pokoje.

Ráno, když jsem chystala snídani a otec byl v koupelně, mě zezadu objal a pošeptal, že děkuje za deku na přikrytí. Později navrhl, že na to raději zapomeneme a já se tvářila, že nevím, o čem mluví.

Další "první pusy" a všechny následující už byly mnohem romantičtější :)
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 18. března 2018 v 11:20 | Reagovat

Nějak se musí vždycky začít :-)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama