Děkuji / 31.ledna a 1.února

2. února 2018 v 6:43 | Život na prášky |  RŮŽOVÝ ŽIVOT - současnost
Děkuji mému manželovi a dětem za to, že máme hezký a upřímný vztah. Že se nepodvádíme a úmyslně si neubližujeme. O upřímnost se společně neustále snažíme, mluvíme spolu, zajímáme se jeden o druhého, domlouváme se, vyptáváme. A když se náhodou stane nedorozumění, vysvětlíme si to a omluvíme se.

Děkuji manželovi, za to, že mi chce pomoct, i když mi vždycky úplně nerozumí. Děkuji, že dokáže být trpělivý, obejmout mě, když potřebuju, říct mi, že mě má rád a dárky a pozornostmi dělá radost nám oběma.

Děkuju dcerce, že mi pošle pusinku do vzduchu, nebo ji dá na tvář, pofouká, pohladí mě a řekne povzbudivě: "Baf!", když je mi smutno.

Děkuji synovi za to, že i když neví, co se se mnou děje, a možná se trochu bojí, když mě vidí ubrečenou, vyhoví mi a dá mi pusu a ještě mě obejme a přitiskne se.

Děkuji manželově mamince za návrh (a dost peněz na něj), abychom si my dva odpočinuli a a jeli na prodloužený víkend někam do hotelu, welness, nebo vinného sklípku.

Děkuji paní doktorce, že mě trpělivě poslouchá a někdy řekne: "No, hezky si to tady sama vedete!", když se dost rázně rozpovídám. Děkuji, že mě ujišťuje, že jsem na správné cestě, i když ještě nejsem v cíli.

Děkuju sobě, že jsem to dotáhla až sem, a neztrácím díky ostatním naději, že to zvládnu.

Mám vás ráda. Mám se ráda.
 

4 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Eliss Eliss | Web | 2. února 2018 v 9:48 | Reagovat

To je krásné vyznání :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama