Pátek 2. února

3. února 2018 v 14:37 | Život na prášky |  RŮŽOVÝ ŽIVOT - současnost
Celý den jsem se těšila na odpoledne, kdy jsme měli jít do cukrárny se synem oslavit jeho vysvědčení. Dělá nám radost, protože je chytrý, škola ho baví a měl samé jedničky. Nadšení mi kazilo to, že dcerka onemocněla, a tak jsme střídavě uvažovali, jestli ji vezmeme s sebou, i když má teplotu, nebo kdo z nás s ní zůstane doma. Nakonec se nabídla babička, které se ani moc nechtělo chodit po městě. Vyrazili jsme tedy já, manžel a syn.

Nejdřív do knihkupectví, kde si syn mohl vybrat "Deník malého poseroutky". Měl ho slíbený už delší dobu a moc se těšil. Radostně se rozběhl k regálu s dětskými knihami a vybíral, který díl si ještě nepůjčil v knihovně a nepřečetl. Nakonec byl potěšen ještě víc, protože jsme mu koupili díly dva.

V cukrárně si objednal indiánka a džus a když ho asi půlku snědl, pustil se do čtení. Byl úplně spokojený, ani nechtěl jít do herny s prolézačkami, která je součástí kavárny a kvůli které jsme tam šli. My jsme si dali taky zákusek, já jsem po velmi dlouhé době měla kousek sachrova dortu se šlehačkou, a potom pizzu. Příjemně jsme se bavili, syn nám chvílemi ukazoval obrázky a předčítal vtipné pasáže z knížky, a když si na chvíli odešel hrát, bylo to, jako bychom byli na schůzce jen my dva. Na odchodu jsme koupili a nechali si zabalit pro babičku jeden zákusek za hlídání a nemocné dcerce jsme nesli domů sušenku od kávy (dárek, jak pro Popelku, ale ona je má strašně ráda).
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama