Sobota 27.ledna

27. ledna 2018 v 21:46 | Život na prášky |  RŮŽOVÝ ŽIVOT - současnost
Dneska toho pozitivního moc nebylo, je mi smutno, že jsem o víkendu zase sama s dětmi (syn byl u babičky, takže vlastně jen s dcerkou). Ona je rozkošná, umí se nádherně usmívat a mám z ní radost, ale celý den odpovídat na žvatlání, nemoct si ani odskočit, protože chce být skoro pořád se mnou a vyčítavě volá: "Baf!", mě vyčerpává. Pomáhala mi tím, že utřela stůl, pořád si chodila pro vymáchanou hadru a kromě stolku s ní utírala i svoje autíčko.Četly jsme si pohádku o mašinkách a já jsem měla pocit, že si to užiju mnohem víc přes den, než unavená a nervózní večer. Mockrát za den ke mně přijde se svým: "Poď!" a chce mi něco ukázat.

Odpoledne jsem jela pro syna a ten mi líčil, jak si užil den a noc u babičky, že byli volit, projeli se tramvají, k obědu měli řízek, pohrál si, díval se na televizi (což doma nemá) a sám mi poděkoval, že jsem mu přivezla ten tablet. Byla jsem dojatá, objala jsem ho a řekla, jak je pro mě důležité, že mi poděkoval a že jsem to ráda udělala. Jeli jsme nakoupit nějaké potřeby do školy a oblečení pro dcerku a ona si vybrala růžovou tylovou sukýnku. Mně se sice až tak nelíbí, ale ona byla tak nadšená, že jsem jí chtěla udělat radost a koupila ji.

Večer jsme si volali s manželem, řekla jsem mu, že mi je smutno, stýská se mi a těším se, až přijede a slíbili jsme si, že si napustíme večer vanu, dáme si víno, a budeme si povídat. (Myslím, že i jiné příjemné aktivity.) Taky jsem se přiznala, že jsem před časem rozbila sklo v krbových dvířkách, bála se mu to říct a pak na to zapomněla, a ulevilo se mi. Synovi jsem se omluvila, že mě mrzí, že jsem někdy tak protivná, ale že mi bývá smutno. Naplánovali jsme si, že zítra se pustíme společně do úklidu, budeme poslouchat k tomu hudbu a určitě se nám zlepší nálada, když uvidíme kus práce hotové. A odpoledne jdeme na ten maškarní bál.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama