Pondělí 22.ledna

22. ledna 2018 v 14:41 | Život na prášky |  RŮŽOVÝ ŽIVOT - současnost

Pokračuju v plnění svého závazku psát si pozitivní zážitky a vyjadřovat vděk, za to, co mám. Vzhůru k růžovému životu! Nebojím se, že by mě nic nenapadlo a neměla jsem co napsat, i tak obyčejný den, jako je dnešek mi přinesl dost radosti.Ráno malá po cestě do školy a k babičce opakovaně hlásila: "Bolí ne!" a ukazovala na ouško. Snad už bude zdravá.


Syn ráno stihl všechno, jak jsme se domluvili, kromě přehození deky přes postel. Nachystal jim oběma snídani a byl připraven k odchodu včas. Říkal, že se těší k babičce odpoledne, protože má za víkend slíbený za odměnu tablet a chce babičce ukázat nějakou hru.


Vzpomínal na vtipný blog, co jsme si četli a vyjmenovával sprostá slova, která se mu nejvíc líbila: "podělat se", "posrat" a "polevit - HA!" (poslední je podle něj nejsměšnější). Připomnělo mi to vtip z Cimrmana: "Ty jsi PRŮDUCH!", ale už jsem mu nestihla vysvětlit, čemu se směju.


Babička mi navrhla, že si syna nechá zítra celé odpoledne a přes noc a pak s ním pojede do školy autobusem, ať nemám tolik starostí s malou, když tu manžel ještě není. DĚKUJU.


V práci jsem si párkrát nevěděla s něčím rady, a místo abych se jako dřív chtěla hanbou propadnout, a cítila se nemožná (a pak by to stejně bylo udělané blbě nebo vůbec), jsem se prostě zeptala: "Teď jsem zmatená, jak se to dělá? Aha, děkuju."


A kolegovi jsem řekla, že bych se chtěla omluvit, ale poslední dobou nemám na práci, kterou máme spolu dělat vůbec čas, místo abych se mu vyhýbala a cítila se trapně. Řekl, že to chápe, ví o tom a nic se neděje, uděláme to později.A to je teprve půl třetí odpoledne...
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Baryn Baryn | Web | 22. ledna 2018 v 18:29 | Reagovat

Hrozně dlouho jsem se neuměla radovat z maličkostí a řešit stresové situace v práci - vlastně ty, jaké jsi na konci popsala, neboť jsem taky zmatkář a trpím podobnými problémy.
Teď už jeto lepší. A je perfektní, že i tobě se daří. :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama